Prihlásenie

V River Parku otvorili kaviareň s klubom pre gentlemanov Hoya Carnosa Coffe & Cocktail Bar

Bratislava, 5. október 2010 - V River Parku dnes otvorili originálnu kaviareň a bar s jedinečnou atmosférou Hoya Carnossa Coffe & Cocktail Bar, zaujímavých nielen svojím Cigar Lounge na spôsob pánskych klubov. Dvojposchodová štýlová kaviareň a kokteilový bar s presklenou galériou sú určené pre ľudí, ktorí každodenne prichádzajú do River Parku za prácou, ako aj návštevníkov relaxujúcich na promenáde, no predovšetkým zákazníkov vyhľadávajúcich 5* služby, štandard a kvalitu.


 


Na úrovni promenády ide o klasickú kaviareň avšak s dôrazom na maximálnu kvalitu a rýchlosť obsluhy. Milovníkom kávy okrem vysoko kvalitnej arabicy, pripravenej na pozlátenom retro kávovare, ponúkne aj croissanty a dezerty, ľahké zeleninové a ovocné šaláty. Hoya Carnosa sa zameria aj na zdravú výživu – zeleninové drinky z čerstvej zeleniny, bio-kokteily a nápoje pre diabetikov ako aj rôzne nápoje z čerstvých bylín.


 


Horné poschodie s terasou je zriadené v duchu 5* komfortu, s trochou nadčasovej elegancie, veľmi rozsiahlou ponukou najkvalitnejších destilátov, kokteilov, cigár a kaviáru. Privátna terasa so sedením s kožušinou, dekami a ohrievačmi umožňuje predĺžiť letnú sezónu a posedenie pri káve a cigare až do neskorej jesene. Vrchná časť prevádzky má charakter klubu a je určená pre ľudí, ktorí vyhľadávajú klasický american bar s jeho intimitou – dôraz je na súkromie, absolútnu čistotu a vôňu, no najmä kvalitu služieb. Je ideálnym miestom stretnutí pre biznismenov, či milovníkov kvalitného alkoholu a cigár z Kuby, Hondurasu a Dominikánskej Republiky.


 


Milovníkom kvalitného kokteilu poteší ponuka drinkov na báze prémiového alkoholu a prírodných produktov, čerstvého ovocia, štiav, korenín, čerstvých bylín – ako bazalka, šalvia, rozmarín, tymián, mäta. Drinky pripravujú a podávajú barmani priamo pri stole hosťa zo servírovacieho vozíka. „Je to jediný kokteilový bar na Slovensku, kde bar príde za hosťom,“ hovorí Viliam Masný z Hoya Carnosa Cofee and Cocktail Bar. „Každý hosť tak pocíti väčšiu pozornosť a starostlivosť, čo povznáša zážitok z obsluhy na vyššiu úroveň,“ dodáva v tejto súvislosti Masný, ktorý sa môže pýšiť titulom najlepší barový manažér z roka 2009. Zaujímavosťou je ponuka autentických nápojov v karte Create Your Own Cocktail, s desiatkami druhov vodiek, whisky, bourbonov alebo rumov, ktoré Vám namiešajú podľa priania.


 


Hoya Carnosa tak vytvára dokonalú atmosféru, ktorý nemá v našich zemepisných šírkach obdobu a nastavuje úplne nové meradlá pre kokteilovú a nápojovú kultúru minimálne na Slovensku.


 


 


 


Kontakt pre médiá:


Mirka Smítalová


River Park Marketing Communication Coordinator


 


Tel. 02/ 59 418 528


Mobil: 0911 819 908


E-mail: smitalova@riverpark.sk


Lamačská cesta 3, 841 04 Bratislava

Nehlasované