Prihlásenie

Partnerom Lake Resort Striebornica sa stala spoločnosť Euroline

Partnerom Lake Resort Striebornica sa stala spoločnosť Euroline

Moravany nad Váhom, 24. júna 2011 -  Projekt Lake Resort Striebornica získal významného partnera pre dodávku rodinných domov - spoločnosť Euroline, najväčšieho dodávateľa katalógových rodinných domov na Slovensku. Pre desiatich klientov, ktorí si vyberú pozemok v Lake Resort Striebornica v Moravanoch nad Váhom, spoločnosť Euroline ponúka zdarma vytvorenie štúdie rodinného domu. Navyše, všetkým klientom Lake Resort Striebornica Euroline ponúka katalóg rodinných domov zdarma.Teší nás, že náš projekt Lake Resort Striebornica inšpiroval k spolupráci spoločnosť Euroline,“ hovorí v tejto súvislosti projektový manažér Róbert Špendel. „ Je to dôkaz, že náš projekt Lake Resort Striebornica spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.“


O kvalite rodinných domov Euroline sa mohli presvedčiť už tisíce spokojných zákazníkov. Rodinné domy sú navrhnuté podľa najmodernejších európskych trendov z oblasti architektúry, dispozície, stavebnej fyziky a spĺňajú všetky požadované normy. Najväčšou výhodou katalógových projektov oproti individuálnym projektom je ich veľmi výhodná cena a v skoro okamžitá dodávka. Spoločnosť má v ponuke na výber pasívne domy, nízkoenergetické domy, bungalovy, samostatne stojace domy, dvojdomy, radové a dvojgeneračné domy.


 


O projekte Lake Resort Striebornica:


Lake Resort Striebornica sa nachádza v Moravanoch nad Váhom, modernej dedine blízko svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany. Vynikajúce napojeníe na infraštruktúru a zároveň prírodná atmosféra bývania v bezprostrednej blízkosti jazera Striebornica, obkoleseného Obrázkovou horou predurčuje túto lokalitu, aby sa stala pohodlným miestom pre život ako aj nezabudnuteľnou destináciou pre oddych a relax.


V súčasnosti sa na pozemkoch dokončujú terénne úpravy, dobudovávajú sa inžinierske siete a budujú komunikácie. Okrem budovania komunikácií sa začalo ukladať vodovodné potrubie, dažďová kanalizácia a záchytné rigoly.


Pre viac informácií o projekte Lake Resort Striebornica kontaktujte:


Mgr. Ľubica Danková


General Coordinator


 


M: +421 904 355 553


lubica@sanab.sk


 


www.sanab.sk

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)