Prihlásenie

Kde nakupujú športové oblečenie celebrity?

Nie, toto nie je bulvár. Nesledovali sme žiadne celebrity pri ich výletoch do nákupných centier. Ak vás to naozaj zaujíma, ak chcete vedieť, kde nakupuje vaša obľúbená celebrita športové oblečenie alebo športovú obuv, budete sa musieť vydať na ich sledovanie osobne.

 

Predsa však vieme, kde nakupuje jedna slovenská známa osobnosť. A to nie hocijaká. Ibi Maiga rozhodne nie je osoba, ktorú možno prehliadnuť. Jeho brilantná slovenčina nedovolí, aby sa nám vytratil z pamäte.

 

Kde nakupuje športové oblečenie Ibi Maiga?


Ibi Maiga rozhodne nepatrí medzi nízkych ľudí. Vysokí ľudia majú spravidla veľké chodidlá. A na tie potrebujú veľké športové topánky. Športová obuv väčších rozmerov nie je vždy dostupná v bežných predajniach.

 

Bežné kamenné predajne majú k dispozícii maximálne niekoľko stoviek párov športovej obuvi. To isté, nanešťastie, platí aj pre športové oblečenie.

 

A čo tak obchod, ktorý má k dispozícii 20 tisíc kusov tovaru? To je dosť. Tu by si určite našiel svoju veľkú športovú obuv aj Ibi Maiga. Samozrejme, že aj veľké športové oblečenie.

 

Tak, kde ten Maiga nakupuje?

 

Nie je to žiadne tajomstvo. Stačí navštíviť web Eredbox.sk a všetko sa dozviete. Priamo od Ibi Maigu.

 

Minimálne jedna slovenská celebrita nakupuje športové oblečenie na Eredbox.sk


To nie je žiadnym prekvapením. Stačí sa pozrieť na ponuku eshopu so športovým oblečením a športovou obuvou Eredbox.sk a bude vám jasné, že v tomto eshope si vyberú aj tí najnáročnejší.

 

Viac ako 20 tisíc produktov nesúcich 140 značiek znie určite dobre. Takto v katalógu eshopu Eredbox.sk nájdete okrem tradičných značiek aj tie menej populárne.

 

Pokiaľ si v internetovom obchode Eredbox.sk vyberiete tovar za 50 € a viac, čaká vás poštovné zdarma. Príjemné, nie?

Nehlasované