Prihlásenie

Volajte do zahraničia s rodinnou linkou za bezkonkurenčne nízke ceny

12. 01. 2009
TLAČOVÁ SPRÁVA

Len s rodinnou linkou od T-Comu môžete pohodlne telefonovať s blízkymi a priateľmi v zahraničí za bezkonkurenčnú cenu 0,075 € (2,26 Sk). Z pevného telefónu sa teraz oplatia volania nielen na české mobily, ale aj do Japonska. Stačí, aby si bezplatne vybrali 3 krajiny, kam budú volať. 

 

Domáci aj biznis zákazníci T-Comu si môžu v rámci svojho volacieho programu bezplatne vybrať 3 krajiny zo zoznamu krajín, kam môžu volať za zvýhodnené ceny. Pri volaní do pevných sietí 21 krajín Európy, USA, Kanady a Ruska zaplatia len 0,075 € (2,26 Sk) za minútu. 

Tí, ktorí majú priateľov či obchodných partnerov na Ukrajine, v Chorvátsku, Izraeli, Číne, Južnej Kórei či na druhom konci sveta v Japonsku a Austrálii, zaplatia za minútu volania na pevnú sieť len 0,194 € (5,83 Sk). Rovnakú sumu zaplatia zákazníci aj pri volaní na mobily v Českej republike. Volania do mobilných sietí iných vybraných krajín stoja už od 0,273 € (8,21 Sk) za minútu. 

Ceny medzinárodných volaní do vybraných krajín  Tarifné pásmo 0 a 1 (pevné siete)

 

0,075 € (2,26 Sk) 

Belgicko, Cyprus, Česko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Írsko, Kanada a USA, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rusko, Španielsko (vrátane Baleár a Kanárskych ostrovov), Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Veľká Británia Tarifné pásmo 2 (pevné siete)

 

0,194 € (5,83 Sk)

Austrália, Čína, Chorvátsko, Izrael, Japonsko, Južná Kórea, Ukrajina Medzinárodné volania do mobilných sietí

 

0,194 € (5,83 Sk)

Česko Medzinárodné volania do mobilných sietí

 

0,273 € (8,21 Sk)

Cyprus, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Írsko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Rusko, Veľká Británia


Zákazník si môže vybrať 3 krajiny z uvedeného zoznamu, pričom pevná a mobilná sieť rovnakej krajiny je považovaná za 2 krajiny (napr. pevné a mobilné siete Rakúska)

Všetky sumy sú s DPH.
Všetky ceny a sumy v eurách boli vypočítané podľa konverzného kurzu 30,1260 SKK/EUR.

Nehlasované