Prihlásenie

17 521 návštevníkov festivalu Bažant Pohoda využilo mobilný obsah od O2

Až 17 521 návštevníkov festivalu Bažant Pohoda využilo technológiu Bluetooth a stiahlo si na svoj mobilný telefón počas podujatia niektorú z mobilných aplikácií od O2. Zákazníci spoločnosti poslali počas festivalu Bažant Pohoda svojim blízkym spolu takmer 11 000 bezplatných SMS a 1800 MMS zo siete O2.

 

„Mobilné technológie dokážu umocniť zážitok z festivalu. Ocenili to určite všetci návštevníci a v prvom rade mladí ľudia, ktorí vedia správne prepojiť využitie praktických informácií s vychutnaním si relaxu, dobrej hudby a zábavy. Práve o to ide v našom koncepte Powered by O2," dodal René Parák, hovorca spoločnosti Telefónica O2 Slovakia.

Mobilný festivalový sprievodca
Najväčší záujem návštevníkov festivalu bol o mobilného festivalového sprievodcu, tzv. „Mobile guide". Túto aplikáciu si do svojich telefónov stiahlo takmer 6000 návštevníkov festivalu. Získali tak praktické festivalové informácie priamo do svojich telefónov.

SMS Reminder
Návštevníci festivalu Bažant Pohoda využívali aj službu SMS Reminder na pripomenutie vybraných častí programu festivalu. O2 ich prostredníctvom 6024 SMS správ priamo do telefónu upozornila na vystúpenia obľúbených interpretov.

BeeTagg súťaž s O2
Viac ako 600 návštevníkov festivalu Bažant Pohoda sa priamo na festivale zapojilo aj do súťaže BeeTagg. Súťažiaci zosnímali spolu takmer 9000 špeciálnych kódov, rozmiestnených v areáli hudobného festivalu. Na stránku súťaže BeeTagg účastníci festivalu poslali 3250 odpovedí. Tí, ktorí správne zodpovedali na kvízové otázky skrývajúce sa za jednotlivými kódmi, získali zaujímavé výhry v O2 Bubble stane.

O2 Bubble stan
S veľkým záujmom návštevníkov sa stretol aj O2 Bubble stan, ktorý ponúkal oddych, zábavu, súťaže a výhry, relax zónu s občerstvením a služby mobilného operátora O2. Návštevníci festivalu najviac využívali stojany na dobíjanie mobilov, ale aj možnosť dobiť si kredit a zakúpiť si predplatenú kartu. Počas festivalu bolo v O2 Bubble stane dobitých takmer 5000 mobilných telefónov. K dispozícii bola aj odborná technická pomoc, ktorú poskytovali pracovníci O2.

Kontakt pre ďalšie informácie:

René Parák
Telefónica O2 Slovakia s.r.o.
tel.: +421 949 22 00 22
rene.parak@o2.com

Nehlasované