Prihlásenie

Ako získať výhodne eurosoftvér na poslednú chvíľu?

Ako získať výhodne eurosoftvér na poslednú chvíľu?

Príchod novej meny už nepočítame na týždne, ale na dni a hodiny a každý podnikateľ si sám pre seba niekoľkýkrát pokladá otázku, či je jeho spoločnosť na príchod eura naozaj dostatočne pripravená. Najmä v ekonomických a personálnych oddeleniach to začína vrieť a všetky účtovníčky a mzdárky okrem darčekov zháňajú „životne“ dôležité informácie o prepočtoch kurzov, zaokrúhľovaní a ďalších legislatívnych náležitostiach, ktoré budú platiť od 1.1.2009.

Aj keď na prípravy bolo, zdá sa, dostatok času, je zrejmé, že nie všetci malí alebo strední podnikatelia sa stihli pripraviť a zostáva ešte veľa takých, ktorí si nechali nákup programového vybavenia na poslednú chvíľu. Ak patríte medzi takých, ktorí sa stále nevedia rozhodnúť, ktorý ekonomický softvér zvoliť a hľadáte nielen kvalitatívne osvedčené riešenie, ale chcete ho získať aj za výhodnú cenu, určite by ste mali zvážiť nasledovnú ponuku. 

Spoločnosť KROS, popredný výrobca ekonomického a stavebného eurosoftvéru, prichádza v tejto chvíli s riešením pre všetkých.

Každý záujemca o nový ekonomický alebo stavebný softvér, ho teraz môže získať iba za polovičnú cenu – teda s výraznou zľavou 50%. Takúto výhodnú možnosť zľavy v tejto chvíli neponúka žiadny iný výrobca softvéru na Slovensku!

Spoločnosť KROS nezabúda ani na svojich existujúcich používateľov. Aj pre nich totiž platí akciová 50%-ná zľava na rozšírenie ich používaného programu.

Programy KROS sú osvedčené nástroje, ktoré boli v rokoch 2007 - 2008 3-krát ocenené zlatou medailou Slovak GOLD (programy OMEGA, OLYMP a CENKROS plus), čo je opäť medzi slovenskými softvérmi jedinečné a unikátne. Programy KROS sa tiež stali najpredávanejším balíkovým ekonomickým softvérom na Slovensku v rokoch 2007 – 2004.

Programy KROS podporujú euro, a tak ako sú spoľahlivým „euroriešením“ pre viac ako 45 000 používateľov na Slovensku, stanú sa aj pre Vašu firmu.

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)
Ako získať výhodne eurosoftvér na poslednú chvíľu?