Prihlásenie

MeToo.sk: Nová televízia NR SR

MeToo.sk: Nová televízia NR SR

MeToo pokračuje v budovaní jedného segmentu portálu, a to v rozširovaní počtu internetových televízií. Od utorka tohto týždňa pribudla televízia ktorej obsahom je živé vysielanie z Národnej rady Slovenskej republiky. Už v deň jej spustenia si ju pozrelo niekoľko tisíc používateľov. MeToo predpokladá, že tento počet sa bude zvyšovať. MeToo chce takto priblížiť svojim používateľom politické dianie v parlamente, aby si tak mohli urobiť názor na to, či ide vždy o vážnu vec, alebo či aj to je určitý druh zábavy. 

V priebehu tohto týždňa multimediálny portál MeToo doplnil svoju online videopožičovňu o prvé tituly od spoločnosti Disney (napr. 102 dalmatínov, a. i.) a zatraktívnil tak ponuku o ďalšie kinohity. MeToo je jediný internetový portál v ČR a na Slovensku, ktorý ponúka tituly spoločností Warner Bros. a Walt Disney Pictures. 

 

MeToo v blízkom čase rozšíri aj počet svojich internetových rádií. Posledným doplneným bolo rádio Ticho Too a najbližším doplneným bude rádio Klasika Too, ktoré používateľom ponúkne nonstop klasickú hudbu.

 

Róbert Meder

MeToo.sk 

Priemerné hodnotenie: 2.5 (2 votes)