Prihlásenie

O2: Duálne zobrazovanie cien a kalkulačka do mobilného telefónu

O2 prináša od dnešného dňa svojim zákazníkom praktickú kalkulačku na prepočítavanie cien v slovenských korunách na hodnotu v eurách, ktorú si môžu stiahnuť zdarma do svojho mobilného telefónu. Zákazníci O2 zároveň nájdu na internetovej stránke www.sk.o2.com duálne zobrazené ceny služieb a produktov. K cenám v slovenských korunách pribudnú informatívne údaje o cenách v eurách.

 

„Pre našich zákazníkov sme pripravili kalkulačku, ktorú môžu mať stále pri sebe. S pomocou svojho mobilného telefónu sa tak budú ľahko orientovať v cenách počas celého obdobia prípravy na zavedenie eura. A čo je hlavné – nič ich to nestojí," uviedol René Parák, hovorca a manažér Telefónica O2 Slovakia pre styk s médiami.

Kalkulačka
Kalkulačku v podobe JAVA aplikácie na stiahnutie do mobilného telefónu nájdu od dnešného dňa zákazníci O2 na Wap stránke alebo si ju môžu vyžiadať cez SMS – ak pošlú sms v tvare Euro na číslo 0948 948 948. Cena sms je štandardná cenníková cena. Viac informácií nájdu naši zákazníci na našej internetovej stránke www.sk.o2.com. Tu nájdu taktiež kalkulačku, ktorú budú môcť zákazníci používať aj priamo na webstránke spoločnosti na prepočítavanie cien podľa stanoveného konverzného kurzu.

Tlačené materiály
Od 4. augusta 2008 spoločnosť zavedie duálne zobrazovanie cien aj vo svojich predajniach na cenovkách, tlačených informačných materiáloch pre zákazníkov, na zmluvách o pripojení a dodatkoch k nim, blokoch z registračných pokladní, daňových dokladoch a na ostatných formulároch.

Starostlivosť o zákazníka
Z pohľadu starostlivosti o zákazníka budú na požiadania v duálnych cenách informovať našich zákazníkov aj operátori bezplatnej zákazníckej linky 949 alebo na linke 0800 02 02 02. Duálne zobrazenie cien sa objaví aj vo všetkých dokladoch zasielaných zákazníkom, napr. v potvrdeniach o depozitoch, prepravných listoch z internetového O2 obchodu a pod.

Duálne zobrazené ceny
Zákazníkom paušálnych programov O2 budú prvé faktúry s duálnym zobrazením ceny v slovenských korunách a eurách doručené od 4. augusta 2008. Na základe zákonnej výnimky budú na dobíjacích kupónoch duálne zobrazené ceny až po vypredaní existujúcich zásob. Najneskôr však od 1. októbra 2008 budú aj na kupónoch duálne zobrazené ceny. Rovnako využijeme výnimku týkajúcu sa interaktívnej hlasovej odpovede (IVR) a SMS - tu budú ceny do konca roka uvádzané v slovenských korunách a od 1.1.2009 v eurách.

Kontakt pre ďalšie informácie:

René Parák
Telefónica O2 Slovakia s.r.o.
tel.: +421 949 22 00 22
rene.parak@o2.com

Nehlasované