Prihlásenie

Ringier predstavuje novú riaditeľku v Srbskej pobočke

Od 22. júla 2008 nastupuje Jelena Drakulić - Petrović (30) do novej funkcie – po Attilovi Mihók (32) preberá post Generálneho riaditeľa Ringier Srbsko, ktorý v novembri 2007 prebral zodpovednosť aj za Ringier Maďarsko. Attila Mihók pracoval ako Generálny riaditeľ Ringieru Srbsko od januára 2004, momentálne bude riadiť maďarský trh.

Jelena Drakulić- Petrović pracovala pre Ringier Srbsko od apríla 2004, od 1. apríla 2008 sa stala zástupkyňou generálneho riaditeľa. Začala na pozícii Brand managera pre denník Blic; od septembra 2006 prebrala zodpovednosť za sekciu novín ako Vedúca vydania. Od samého začiatku bola aktívne zapojená do aktivít spoločnosti Ringier v Srbsku vedením procesu tvorby a rozvoja aktuálneho portfólia produktov spoločnosti.

Od r. 2004 vyrástol Ringier v Srbsku na najväčší vydavateľský dom, s najpredávanejším a najčítanejším denníkom Blic, tiež s lídrom na trhu v ženskom segmente Blic Zena (2004), people magazínom Blic Puls (2005), prvým bezplatným denníkom 24 sata (2006) a bulvárnym denníkom Alo! (2007). Počas tohto obdobia sa Ringier stal aj vlastníkom tlačiarní APM Print a distribučnej spoločnosti APM Transpress. Ringier Srbsko má tiež zastúpenie v Bosne a Hercegovine s lokálnym vydaním Blic-u.

Jelena Drakulić-Petrović, rodená srbka, študovala lingvistiku na Belehradskej Univerzite a Manažment médií na Tennessee University (USA).

Ringier Oddelenie Komunikácie

Priemerné hodnotenie: 4 (1 vote)