Prihlásenie

Viedenskú bránu pripojí k digitálnym službám UPC

Telekomunikačné služby, digitálnu televíziu vrátane televízie v HD kvalite, vysokorýchlostného internetu a bezplatného telefonovania zabezpečí v bratislavskom polyfunkčnom komplexe Viedenská brána spoločnosť UPC Broadband Slovakia. Na základe zmluvy s developerom tohto moderného dvojvežového komplexu s 280 bytmi bude spoločnosť UPC tieto služby poskytovať po hybridnej opticko-koaxiálnej infraštruktúre, ktorá umožní prevádzku triple play služieb na najvyššej kvalitatívnej úrovni.

Obyvatelia Viedenskej brány budú mať na výber digitálnu káblovú televíziu s viac ako 80 televíznymi programami všetkých žánrov, najširšiu ponuku programov s vysokým rozlíšením (HDTV), interne s prenosovými rýchlosťami do 20 Mbit/s a telefónnu službu, ktorá účastníkom UPC umožňuje vzájomné volania po všetky dni v roku zadarmo, bez ohľadu na zvolený volací program.

Spoločnosť UPC v uplynulých dňoch podpísala zmluvu alebo začala s výstavbou svojej sieťovej infraštruktúry v celom rade ďalších rezidenčných a polyfunkčných developerských projektov. V Bratislave sú to napr. bytové komplexy Cubicon, Oberon, Rezidencii Grunty, Vila Koliba, ďalej v Žiline bytový komplex Hliny a The Cube, ale takisto novostavby s 80 bytovými jednotkami v Šamoríne, či 156 bytmi v Dunajskej Strede.

Záujemcovia o služby spoločnosti UPC získajú viac informácií na internetovej stránke www.upc.sk.

Jaroslav Kolár
UPC Broadband Slovakia
hovorca

Priemerné hodnotenie: 3 (1 vote)