Prihlásenie

HyperX dopĺňa rad SSD diskov o FURY RGB SSD a SAVAGE EXO SSD

HyperX dopĺňa rad SSD diskov o FURY RGB SSD a SAVAGE EXO SSD

HyperX, divízia Kingston Technology Company, Inc., nezávislého svetového lídra v oblasti pamäťových produktov, dnes uviedla na trh nové SSD disky - HyperX FURY RGB SSD a HyperX SAVAGE EXO SSD.

Novinka HyperX FURY RGB SSD je určená pre hráčov, ktorí túžia po rýchlejšom a plynulejším načítanie hier a zároveň chcú vylepšiť vizuálny tuning svojho PC farebnejšími LED osvetlením. Savage EXO SSD je výkonný externý disk, ktorý možno použiť na rýchle ukladanie dát a spúšťanie aplikácií priamo z disku. Oba SSD disky využívajú technológiu 3D NAND, ktorá prináša nižšiu spotrebu energie, dlhšiu životnosť a vysokú rýchlosť čítania a zápisu - až 10-krát vyššia, než má klasický pevný disk s rýchlosťou 7200 ot/min.

 

"HyperX sa snaží vytvárať inovatívne, veľmi kvalitné riešenia na ukladanie dát, ktoré vyhovujú potrebám širokého okruhu používateľov," povedal Tony Hollingsbee, obchodný riaditeľ pre SSD produkty v regióne EMEA. "S novými FURY RGB SSD a SAVAGE EXO SSD s 3D NAND technológiou rozširujeme ponuku mimoriadne výkonných produktov v rade HyperX SSD."

 

Nové HyperX FURY RGB SSD a HyperX SAVAGE EXO SSD ponúkajú výkonné riešenie na ukladanie dát navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám rozmanitých herných aplikácií. Medzi ich hlavné prednosti patria:

Nevšedný vizuálny zážitok: FURY RGB SSD ponúka okrem rýchlosti čítania až 550 MB/s a ​​rýchlosti zápisu až 480 MB/s aj atraktívne svetelné efekty pre herné, pretaktované alebo vlastnoručne stavané počítače. Podsvietená plocha disku umožňuje nastavenie dynamických svetelných efekt. Je kompatibilný so základnými doskami, ktoré podporujú RGB osvetlenia a umožňuje tak aj synchronizáciu svetelných efektov s ďalšími RGB komponentmi. Vyrába sa s kapacitou 240, 480 alebo 960GB. Predáva sa samostatne alebo ako súčasť upgrade kitov, ktorá obsahuje navyše aj adaptér pre USB 3.0, 3,5“ montážny držiak a skrutky, RGB kábel, dátový SATA kábel, prepojovací kábel s konektormi USB 3.1 typu A a mini-USB a tiež softvérom na klonovanie HDD.

 

Rýchle externé úložisko: SAVAGE EXO SSD je ideálne zariadenie pre používateľov, ktorí hľadajú rýchle externé úložisko na zálohovanie hier, úpravu videa a ďalšie aplikácie náročné na rýchlosť práce s dátami. Ponúka rýchlosť čítania 500 MB/s, rýchlosť zápisu 400 MB/s a dá sa ľahko pripojiť k systémom Windows a MacOS a cez rozhranie USB 3.1 Gen 2 a tiež k herným konzolám XBOX One a PS4, kde urýchľuje načítanie dát až o 20 %. SAVAGE EXO SSD váži len 56 g. Disk má tenký a kompaktný tvar, aby sa dal ľahko prenášať, takže je ideálnym riešením pre rýchle ukladanie a prenos dát na cestách. K dispozícii je v kapacitách 480 alebo 960GB.

 

HyperX si berie k srdcu slogan We’re All Gamers. Cieľom je splniť alebo prekonať očakávania amatérskych i profesionálnych hráčov s každým herným produktom - diskom, pamäťou, slúchadlami, klávesnicou, myšou alebo podložkou pod myš, ktorú spoločnosť vytvára.

 

Dostupnosť

Disky FURY RGB SSD a SAVAGE EXO SSD sú už k dispozícii prostredníctvom kamenných a internetových obchodov v regióne EMEA. Disky majú obmedzenú 3-ročnú záruku s bezplatnou technickou podporou. 

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)
HyperX dopĺňa rad SSD diskov o FURY RGB SSD a SAVAGE EXO SSD
 
HyperX dopĺňa rad SSD diskov o FURY RGB SSD a SAVAGE EXO SSD
 
HyperX dopĺňa rad SSD diskov o FURY RGB SSD a SAVAGE EXO SSD