Prihlásenie

Logitech aktualizoval softvér pre CRAFT

Logitech aktualizoval softvér pre CRAFT

Spoločnosť Logitech oznámila aktualizáciu obslužného softvéru pre svoju vlajkovú loď medzi klávesnicami. Aktualizácia umožní prepojenie unikátneho ovládača CROWN na klávesnici Logitech CRAFT s ďalšími aplikáciami, ako sú Adobe Lightroom Classic CC, Adobe Reader DC pre Windows, Preview a QuickTime pre Mac. Okrem toho uvolnil Logitech SDK balík pre vývojárov, ktorí tak môžu využiť príležitosť a rozšíriť možnosti klávesnice CRAFT pre svoje aplikácie.

Keď budete používať aplikáciu Adobe Lightroom Classic CC v spojení s klávesnicou CRAFT, môžete fotografie upravovať rýchlejšie, bez toho aby ste z nich museli spustiť oči. Stačí jemný dotyk na ovládači Crown a získate okamžite prístup k 11 rôznym nástrojom pre editáciu obrazu, ako je napríklad saturácia, kontrast, paleta farieb alebo tieňovanie. Nemusíte zložito myšou alebo dotykom hľadať ich posuvné ovládače. Kliknutím prepnete aktuálnu funkciu a plynulým otočením zmeníte hodnotu takto vybraného nástroja. Používanie ovládača Crown je intuitívne a efektívne.

 

Po aktualizácii obslužného softvéru pre ovládač Crown ho budete môcť použiť v týchto aplikáciách:

  • Adobe Reader DC pre Windows : Zoomovanie, prechod medzi stránkami a horizontálny posuv.
  • VLC Media Player pre Windows: Posun dopredu a späť pri sledovaní videa, alebo úprava hlasitosti.
  • Preview pre Mac : Zoomovanie, prechod medzi stránkami a horizontálne posúvanie.
  • Quicktime pre Mac : Posun dopredu a späť pri sledovaní videa, alebo úprava hlasitosti.
  • Safari pre Mac : Prepínanie medzi záložkami / panelmi.
  • Spotify pre Mac a Windows : Prehrávanie a pozastavenie hudby, zmena hlasitosti alebo prechod medzi skladbami.

SDK môžete získať na tejto adrese. Aktualizácia softvéru je už k dispozícii v rámci aplikácie Logitech Options 6.8, ktorú je možné bezplatne stiahnuť na adrese logitech.com/options. Ďalšie informácie o klávesnici CRAFT môžete získať na adrese Logitech.com/CRAFT.

 

Nehlasované