Prihlásenie

Náplasti, ktoré odolajú aj vode

Náplasti, ktoré odolajú aj vode

Drobné poranenia vás nemusia odradiť od vodných radovánok. Náplasti Cosmos majú špeciálne riešenie na každý typ rany. Pre kontakt s vodou si môžete zvoliť vodeodolnú náplasť alebo špeciálnu náplasť Do vody.

 

Základná vode odolná náplasť Cosmos odoláva vlhku a krátkodobému pôsobeniu vody a chráni drobné poranenia pred nečistotou. Náplasť je dostatočne pružná aby sa prispôsobila pohybu a krivkám tela a zabránila prieniku  nečistôt. Je priedušná a vďaka hypoalergénnemu lepidlu šetrná k pokožke. Jej veľkou prednosťou je, že sa nezlepuje s ranou a spoľahlivo drží.

 

Ak hľadáte náplasť, ktorá ranu ochráni aj pri dlhšom kúpaní alebo sprchovaní, zvoľte špeciálnu náplasť Cosmos Do vody. Vďaka tejto náplasti sa nemusíte obmedzovať.  Pokojne s ňou môžete vyraziť na kúpalisko alebo k moru. Náplasť neprepúšťa vodu, ale pritom je priedušná, nezlepuje sa s ranou a vďaka hypoalergénnemu lepidlu je veľmi šetrná k pokožke. Náplasť výborne drží. Pre kontrolu poranenia je lepiaca časť z priesvitného materiálu.

 

Pestrú paletu náplastí Cosmos, vrátane detských, na opary či popáleniny nájdete v lekárňach a drogériách. 

 

Priemerné hodnotenie: 4 (1 vote)
Náplasti, ktoré odolajú aj vode