Prihlásenie

Noemi Gill je novou personálnou manažérkou Hartmann-Rico

Noemi Gill je novou personálnou manažérkou Hartmann-Rico

Posledných päť rokov pôsobila ako riaditeľka personálneho oddelenia spoločnosti ModusLink, predtým ako HR manažérka v Zetor Tractors. Teraz zastáva pozíciu personálnej riaditeľky v spoločnosti HARTMANN - RICO. Noemi Gill pochádza z Rakúska.

 

Noemi Gill má bohaté skúsenosti s vytváraním personálnych stratégií. Súčasťou jej práce v HARTMANN - RICO je nábor nových zamestnancov, rozvoj talentov, riadenie výkonnosti a zmien a interná komunikácia.

 

„V HARTMANN - RICO cítim ľudskosť a mojím cieľom na pozíciu personálnej riaditeľky je túto ľudskosť udržať a prehĺbiť. Vďaka moderným technológiám a tlaku na výkon sa občas z firiem vytráca, ja o tento element ale nechcem prísť,“ hovorí Noemi Gill a dodáva: „Verím, že férovosť, otvorenosť a vzájomná podpora sú najlepšou motiváciou zamestnancov a kľúčom k špičkovým výsledkom firmy ako celku .“

 

Spoločnosť HARTMANN – RICO vznikla v roku 1991 vstupom spoločnosti PAUL HARTMANN AG do vtedajšieho podniku Rico Veverská Bítýška. Patrí medzi najvýznamnejších výrobcov a distribútorov zdravotníckych pomôcok a hygienických výrobkov v Českej republike. Viac ako 20 rokov pôsobí HARTMANN - RICO aj na území Slovenska so sídlom v Bratislave.

 

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)