Prihlásenie

Špeciálna kamera rozpozná ŠPZ pri rýchlosti 130 km/h

Nová pevná sieťová kamera AXIS Q1700-LE je určená špeciálne na snímanie evidenčného čísla vozidla pohybujúceho sa rýchlosťou až 130 km/h. 

 

Nová kamera AXIS Q1700-LE zaistí snímanie s hustotu pixelov potrebnou pre identifikáciu EČV rýchlo sa pohybujúcich vozidiel v jednom jazdnom pruhu až do vzdialenosť 100 m počas dňa alebo do 50 m v noci. Pre nočné zábery z väčšej vzdialenosti je navyše k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo IR-LED prísvit AXIS T90D20, ktorý rozšíri dosah kamery až do 100 m. Kamera je kompatibilná s aplikáciou AXIS Camera Station.

 

Pre samotné rozpoznávanie a analýzy záznamu alebo živého obrazu možno použiť riešenia tretích strán od väčšiny dodávateľov na trhu, nech už ide o softvér inštalovaný na serveroch alebo priame analytické aplikácie v kamere. 

 

Kamera je navrhnutá pre nasadenie do náročného vonkajšieho prostredia a preto má robustnú konštrukciu s vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom. Má predĺžený kryt a ochranné krytie triedy IP66, NEMA 4X a IK10, takže odolá hurikánu a vetrom o sile až do 60 m/s. Ďalše informácie a celú tlačovú správu nájdete na spravodajskom portále newsy.sk.

 

Nová kamera AXIS Q1700-LE bude k dispozícii prostredníctvom siete distribučných partnerov Axis od augusta 2019.

 

Priemerné hodnotenie: 4 (1 vote)