Prihlásenie

Spoločnosť SoftwareONE dokončila akvizíciu spoločnosti COMPAREX

Spoločnosť SoftwareONE dokončila akvizíciu spoločnosti COMPAREX

SoftwareONE, popredný globálny poskytovateľ služieb v oblasti správy softvérových a cloudových portfólií oznámil úspešné dokončenie globálnej akvizície spoločnosti COMPAREX.

 

SoftwareONE a spoločnosť COMPAREX, poskytovateľ služieb v oblasti dátových centier, dodávok a správy softvérových licencií, sú oficiálne od 1. februára 2019 jednou spoločnosťou. Spoločne budú pomáhať zákazníkom optimalizovať a riadiť nákupy softvéru a hardvéru v objeme približne 10 miliárd eur. Novovzniknutá spoločnosť bude mať pobočky s lokálnymi tímami v 88 krajinách s podporou v 150 štátoch a svojim 50 000 zákazníkom ponúkne služby viac ako 5 500 skúsených špecialistov.

 

Spoločnosť SoftwareONE aj naďalej kladie dôraz na rozvoj zamestnancov a prozákaznícky prístup. Preto sa zaviazala k rýchlemu a efektívnemu integračnému procesu, ktorý bude vychádzať z toho najlepšieho z oboch organizácií. Ako kombinovaná spoločnosť bude ďalej rozširovať svoje služby a pokračovať v podpore potrieb svojich zákazníkov.

 

V rámci novej podoby spoločnosti bola tiež predstavená jej nová organizačná štruktúra na globálnej, regionálnej i lokálnej úrovni. Vo funkcii CEO SoftwareONE bude aj po dokončení akvizície pokračovať Dieter Schlosser. Vedenie spoločnosti SoftwareONE potom zo strany COMPAREX doplní Marc Betgem, súčasný Chief Sales Officer. Spoločnosti SoftwareONE a COMPAREX v Slovenskej a Českej republike budú súčasťou regiónu strednej a východnej Európy. Tento región naďalej povedie Federation Leader Reinhold Käfer, riaditeľom českej a slovenský integrovanej pobočky bol menovaný Jan Knyttl.

 

Akvizíciou spoločnosti COMPAREX sme v Slovenskej a Českej republike urobili ďalší krok pri rozširovaní konzultačného a hardvérového portfólia. Obohatením nášho tímu o talenty spoločnosti COMPAREX posilníme vzťahy nielen so zákazníkmi, ale aj poprednými výrobcami," povedal Jan Knyttl, Country Leader SoftwareONE pre Českú a Slovenskú republiku v rozhovore pre portál newsy.sk.

 

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)