Prihlásenie

Veroval - inteligentný náramok pre sledovanie športových aktivít

Veroval - inteligentný náramok pre sledovanie športových aktivít

Radi beháte, bicyklujete alebo plávate? Ak chcete mať o svojich pokrokoch detailný prehľad, nezaobídete sa bez inteligentného snímača aktivity. Veroval® inteligentný fitness náramok sleduje a analyzuje váš pohyb, meria čas, pulz i spotrebu kalórií.

 

Pohyb je dnes neodmysliteľnou súčasťou zdravého životného štýlu. Či už sa jedná o behanie, chôdzu, cyklistiku alebo plávanie. Pokiaľ chcete mať o svojich pohybových aktivitách naozaj detailný prehľad, nezaobídete sa bez inteligentného snímača aktivity, ktorý všetko zaznamenáva a podrobne analyzuje. Veroval® inteligentný fitness náramok sleduje zároveň aj váš pulz a spotrebu kalórií. Pomôže vám rýchlo identifikovať prípadné nedostatky a pomocou dlhodobého sledovania monitorovať vaše pokroky a dodať tak motiváciu do ďalších kilometrov.

Chytrý náramok Veroval  je novinkou v portfóliu lídra v domácej diagnostike HARTMANN-RICO. „Neustále sa snažíme obohacovať svoje portfólio o produkty, ktoré budú zákazníkom užitočnými pomocníkmi v starostlivosti o zdravie. A ako všetci vieme, zdravie a dobrá kondícia idú ruka v ruke. Preto sme nedávno uviedli na trh inteligentnú osobnú váhu Veroval®, ktorá slúži na analýzu optimálnej hmotnosti a telesného stavu a najnovšie aj inteligentný fitness náramok Veroval®, k cielenej analýze pohybu," hovorí Irena Malá, PR manažérka  spoločnosti HARTMANN - RICO.

 

 

Chytrý náramok možno nastaviť na konkrétne aktivity – chôdza a beh, plávanie, jazda na bicykli. Náramok pri nich vedie presné záznamy spaľovania kalórií, dĺžky aktivity a prejdenej vzdialenosti. Je vodotesný do hĺbky 30 metrov, má funkciu krokomera, stopiek a priebežne zobrazuje spálené kalórie. Vďaka umiestneniu na zápästí dokáže merať aj tep.  Okrem analýzy fyzickej aktivity možno jeho technológie využiť aj na komplexnú  analýzu spánku.

 

Získané údaje možno pomocou technológie bluetooth alebo adaptéra USB preniesť do chytrého telefónu, tabletu či počítača a pomocou aplikácie alebo softvéru Veroval medi.connect z nich možno vytvárať analýzy a záznamy, zdielať alebo uchovávať v elektronickej podobe.  V softvéri Veroval medi.connect možno namerané hodnoty kombinovať aj s údajmi z ostatných prístrojov radu Veroval, aktuálne z inteligentnej  váhy a tlakomera. Po zadaní časového obdobia  (deň, týždeň, mesiac) ich softvér automaticky graficky spracuje. Softvér je kompatibilný so systémami Windows 7,8 a 10 a voľne dostupný na stránke www.veroval.info.

 

Inteligentný fitness náramok si obľúbila aj Miss World Taťána Gregor Brzobohatá: „Som veľmi aktívny človek a milujem šport. Inteligentný náramok, na ktorom si môžem navoliť  konkrétnu aktivitu, či už je to beh, chôdza, plávanie alebo jazda na bicykli, sa mi teda veľmi hodí. Mám vďaka tomu prehľad, aký bol môj športový výkon aj koľko som spálila kalórií. Dokonca si môžem sama určiť denný cieľ, napríklad počet krokov, ktorý chcem dosiahnuť."

 

Vďaka novinkám Veroval bude vaša cesta za vysnívanou postavou aj kondíciou oveľa ľahšia. Zoznámiť sa s nimi môžete na stránke www.veroval.info alebo priamo v predajniach zdravotníckych pomôcok či lekárňach. Odporúčaná cena fitness náramku je 69,90 eur.

 

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)