Prihlásenie

Správy a vyhlásenia z oblasti IT, telekomunikácií a Internetu

Redmi Note 8T: Špičková střední třída od Xiaomi

Nejnovětší smartphone značky Redmi, která patří do portfolia společnosti Xiaomi, nabídne podporu technologie NFC nebo čtyři foťáky na zadním panelu

 

Značka Redmi, patřící společnosti Xiaomi, představila na trhu nový telefon Note 8T, který patří do rodiny Note 8 a navíc disponuje podporou technologie NFC například pro mobilní placení. Kromě toho u zařízení samozřejmě nalezneme vše, co bychom od telefonu střední třídy očekávali.

 

Spoločnosť Sharp prináša prvá na trh prvý certifikovaný Windows collaboration display

Spoločnosť Sharp dnes oznámila dostupnosť celosvetovo prvého zariadenia Windows collaboration display s certifikáciou Microsoft Skype for Business. Táto ďalšia generácia 4K Ultra HD displejov je navrhnutá s cieľom podporiť a zlepšiť tímovú prácu. 70” interaktívny displej pre podnikovú sféru spĺňa špecifikácie spoločnosti Microsoft a je spojením cenami ovenčenej technológie spoločnosti Sharp a senzorov, ktoré dokážu pracovať s riešením Microsoft Azure Digital Twins na monitoring priestorov určených na spoluprácu.  

 

Na český trh přišel Lauben, nová značka pro dokonalé vaření i efektivní péči o domácnost

Distributor elem6, s. r. o., představuje v České republice novou značku Lauben, která nyní nabízí portfolio inovativních kuchyňských spotřebičů zaměřené na přípravu jídla v kvalitě „michelinské restaurace“. Jejím ambasadorem se stal Marek Fichtner, šéfkuchař a bývalý porotce pořadu MasterChef Česko.

 

S přenosným reproduktorem LAMAX Sentinel2 si hudbu užijete celý den a kdekoliv

Globální značka elektroniky LAMAX vypouští do světa bezdrátový reproduktor, s nímž si hudbu užijete i při outdoorových aktivitách.

 

LAMAX Electronics (LAMAX), úspěšný výrobce audiovizuální techniky, přichází na trh s novým odolným reproduktorem LAMAX Sentinel2, se kterým si teď díky jeho pogumovanému tělu a voděodolnému zpracování můžete hudbu užít už opravdu kdekoliv, a to i ve stereofonním zvuku.

 

Reproduktor LAMAX Sentinel2 je celý pogumovaný, včetně tlačítek, a tak je dostatečně chráněn proti vodě, prachu i sněhu. Velikostně se novinka vejde akorát do ruky, a díky očku na karabinu podtrhující její „terénní“ povahu, si ho můžete zavěsit třeba na batoh i během náročné horské tůry.

Atraktivní design spojený s prvotřídní monitorovou technologií AOC představuje nový Q27T1 – navržen studiem F. A. Porsche – přichází do obchodů

Praha, 5. listopadu 2019 – Od prvního okamžiku, kdy byl na začátku roku poprvé ohlášen, se designoví nadšenci na tento monitor těšili. Čekání je u konce a nový monitor AOC Q27T1, jehož design je navržen světoznámým studiem F. A. Porsche, vstupuje do obchodů. Tento jedinečný 27” (68,6 cm) model s QHD rozlišením, IPS panelem a ze tří stran bezrámečkovým designem je opravdovým funkčním uměním.

 

AOC Q27T1: Když se potká pozoruhodný design a skvělý zážitek ze sledování

 

 

Živý design, vizionářská asymetrie

Unikátní asymetrický stojan modelu Q27T1 překvapuje, jak logicky sleduje distribuci sil uvnitř monitoru a perfektně vyvažuje jeho váhu. Celkový design vyzdvihuje sofistikované strukturální inženýrství, díky kterému monitor stojí na místě a dělá z něj něco jako moderní sochařské dílo.

 

ALEF vybudoval testovacie centrum pre moderné siete

Spoločnosť ALEF Distribution SK pozýva firmy do svojho SDN Cisco SD-Access LAB vyskúšať si výhody novej architektúry podnikových sietí

 

Jednoduché nasadenie, vysoká bezpečnosť a prehľadná správa - to sú niektoré z výhod softvérovo definovaných sietí. Spoločnosť ALEF Distribution SK vybudovala testovacie prostredie, ktoré firmám na Slovensku umožní zoznámiť sa s touto technologickou novinkou a vyskúšať si všetky jej prínosy ešte pred nasadením.

 

ADATA uvádza externý SSD disk SC680

ADATA Technology (Taiwan Stock Exchange: 3260.TWO), popredný výrobca výkonných DRAM modulov a NAND Flash produktov, s potešením oznamuje uvedenie externého SSD disku ADATA SC680. SSD disk zaujme štýlovým a kompaktným dizajnom a podporou najnovšieho a najrýchlejšieho rozhrania USB 3.2 Gen 2.

Axis predstavuje prvú fixnú kopulovitú kameru s čipom ARTPEC-7

Spoločnosť Axis Communications predstavuje ďalšiu IP kameru s čipom ARTPEC-7. Prvá fixná kopula s poslednou generáciou čipu z dielne Axis ponúka vďaka technológiám Lighfinder 2.0 a Forensic WDR kvalitný obraz aj v nepriaznivých svetelných podmienkach a tiež vyššiu výpočtovú kapacitu pre analýzu priamo v kamere.

Spoločnosť ADATA uvádza na trh tenkú a štýlovú powerbanku T10000

ADATA Technology (Taiwan Stock Exchange: 3260.TWO), popredný výrobca vysoko výkonných DRAM modulov, NAND Flash produktov a mobilného príslušenstva s potešením oznamuje, že na trh uvádza novú powerbanku ADATA T10000. Vďaka svojmu štíhlemu profilu a kapacite 10 000 mAh je model T10000 ľahko prenosný a zároveň disponuje dostatočnou kapacitou.

 

S hrúbkou iba 15 mm (menej než smartphone) sadne model T10000 jednoducho do vrecka. Povrchová úprava s textúrou dodáva powerbanke príjemný vzhľad a zároveň zabraňuje vzniku nevzhľadných odtlačkov prstov. Dva USB porty s výstupným prúdom až 2,0 A umožňujú používateľom T10000 rýchlo nabíjať až dve zariadenia naraz, čím ušetria drahocenný čas.

CyberPower uvádí na trh nový vysoce účinný, ekologicky šetrný model záložního zdroje online UPS pro kancelářská prostředí a datová centra

Společnost CyberPower, přední světový výrobce záložních napájecích řešení, uvádí na trh nový model online zdroje nepřerušovaného napájení (UPS) OL6KERTHD o výkonu 6 kVA/6 kW určený především pro datová centra a kanceláře. Zdroj s dvojitou konverzí a online topologií poskytuje čistě sinusový výstup s účiníkem 1. Při výpadku síťového napájení dokáže udržet v provozu až 7 zařízení připojených k výstupním zásuvkám UPS. Baterie jsou vyměnitelné za provozu a jejich kapacitu lze navýšit přídavnými bateriovými moduly. Technologie GreenPower UPS™ minimalizuje spotřebu energie a systém správy baterií optimalizuje jejich životnost. Díky stabilnímu a bezpečnému provedení baterií průmyslové třídy je zdroj vhodný pro kritické aplikace.