Prihlásenie

International Coupons otvorili slovenský projekt ZľavovéKódy.com

International Coupons otvorili slovenský projekt ZľavovéKódy.com

Koncom leta prichádzajú na slovenský trh ZľavovéKódy.com. Slovenská verzia projektu, ktorý ma v zahraničí nevídaný úspech, projekt skupiny International Coupons Group.

 

Spoločnosť International Coupons je spoločnosťou, ktorá je známa na medzinárodnej scéne už od roku 2008. Jej poslaním je poskytovať tie najlepšie zľavové kupóny a zľavové kódy. International Coupons Group stojí za stvorením 18 projektov v rôznych častiach sveta počnúc Ruskom, Tureckom, Španielkom a končiac Mexikom, Brazíliou a Argentínou. Slovenská verzia je tou 19 v poradí. Celá expanzia International Coupons sa začala v severských krajinách. Práve tam sa zľavové projekty International Coupons rýchlo uchytili a získali si veľké množstvo fanúšikov. Jednak najväčší úspechom je projekt v domácom Poľsku kde tento projekt zľavových kódov pod názvom KodyRabatowe.pl je najväčším projektom ponúkajúcim zľavové kupóny a kódy tohto druhu vôbec. Celá skupina zľavových kódov má 750 000 návštevníkov na všetkých weboch denne a celková hodnota objednávok 40 000 000 eur ročne, tieto údaje hovoria samé za seba.

 

Pozrime sa bližšie novootvorenej slovenskej verzii. ZľavovéKódy.com. Projekt http://zlavovekody.com/  je dobrým spôsobom aby ste ušetrili pri nákupe cez internet. Používanie zľavovéhých kódov pri nákupe pomocou internet znižuje konečnú cenu tovaru o konkrétne percento alebo konkrétnu hodnotu. Je nutné podotknúť, že zľavové kódy sú úplne niečo iné ako skupinové zľavové nákupy, ktoré sú na internete. Zľavový kód je o mnoho jednoduchší v používaní a ponúka používateľovi reálnu zľavu z ceny daného tovaru. Nie je potrebná žiadná registrácia, alebo kúpa kódu pomocou sms správ a čakať, či Vám daná zľava bude pridelená alebo či sa Vám ukáže konkrétny kód, ktorý v konečnom dôsledku nefunguje. Na ZľavovéKódy.com stačí jednoducho nájsť kód, resp. zľavu, skopírovať kód alebo kliknúť na zľavu. Následne kód, ktorý sa objaví v hornej časti vášho prehliadača použiť pri nákupe. Zľavové kódy ponúkajú taktiež databázu zliav, ktorá je momentálne dostupná na internete, stačí navštíviť vybraný obchod pomocu ZľavovéKódy.com a vybrať si z naozaj širokej ponuky.

 

Zľavové Kódy ponúkajú taktiež skvelú možnosť pre internetové obchody a to reklamu. Reklama na stránkach ZľavovéKódy.com je zadarmo čo je veľmi výhodne taktiež pre internetové obchody, ktoré v dnešnej dobe musia tak či inak tvoriť a vyhľadávať miesto pre reklamu. Takýmto sôsobom internetové obchody oslovia nových a starých zákazníkov, ktorí v dnešnej dobe chcú nakupovať čo najlacnejšie.

 

Priemerné hodnotenie: 5 (2 votes)
International Coupons otvorili slovenský projekt ZľavovéKódy.com
 
International Coupons otvorili slovenský projekt ZľavovéKódy.com